Fashion Make Up Salon

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma GirlGames2Play
Fashion Make Up Salon oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız hatta tutkunu olarak hiç elinizden bırakmak istemeyeceğiniz çok eğlenceli bir oyuna sahi

Fashion Make Up Salon oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız hatta tutkunu olarak hiç elinizden bırakmak istemeyeceğiniz çok eğlenceli bir oyuna sahip olabilirsiniz.

Fashion Make Up Salon oyununda bu akşam bir partiye katılacak olan güzel bir kızı bu parti için en şık şekilde hazırlayacak ve onun partinin yıldızı olmasını sağlayacaksınız. İlk önce ona makyaj yaprak işe başlayacaksınız. Menüde bulunan rengarenk ruj, allık, göz farı, kalem gibi makyaj malzemelerini kullanarak ona gösterişli bir makyaj yapacaksınız. Sonra da ona güzel bir saç modeli uygulayacaksınız.

Daha sonra da ona birbirinden şık parti kıyafetlerinin arasından en çok beğendiğiniz birini seçip giydirecek ve bu kıyafeti muhteşem takı ve aksesuarlardan beğendikleriniz ile kombine edecek ve onun partinin en dikkat çekici, en tarz sahibi kızı olmasını sağlayacaksınız.

Fashion Make Up Salon indir